Buiten stucwerk

Een tijdje geleden kwam onze opdrachtgever uit Lent met de vraag om de buitenzijde van de gevelisolatie te laten stucen. Zo hebben we de wanden drielaags gestuct aan alle zijde van woning. Allereerst zijn we begonnen met het zetten van strips/profielen op de uitwendige hoeken en de kozijnen en deuren. Vervolgens zijn we een vertinnen laag gaan smeren. Ook hebben we de vertinnen laag ruw gemaakt om gaas in te bedden en scheurvorming te voorkomen. Daarna is de tweede laag aangebracht. Nadat het de tweede laag was uitgehard hebben we het afgewerkt met sierpleister die geschikt is voor de buitenmuren.

We zijn enorm blij met het resultaat van het buiten stucwerk. Als stukadoor in Arnhem en omgeving helpen wij dagelijks verschillende klanten met stucwerk. Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? We maken graag kennis.